" Buongiorno Caffee to wyjątkowa mieszanka ekologicznych ziaren kawy Arabica stworzona specjalnie dla smakoszy. Daje pełnię możliwości delektowania się smakiem kawy, dzięki tradycyjnemu procesowi prażenia ziaren kawy "

Dlaczego warto sięgać po kawę Buongiorno?


Buongiorno Caffee w minimalnym stopniu zakwasza Twój organizm. Ziarna zostały wyselekcjonowane i tak upalone, aby powstała kawa o delikatnym smaku. Jej niepowtarzalność zawdzięczamy terenom na których rosną krzewy kawowe, pochodzące z różnych stron świata, dobrane w taki sposób, aby przyjemność z picia tak szlachetnego trunku była niezapomniana.

" Buongiorno Caffee daje pełnię możliwości delektowania się smakiem kawy. Jest przygotowywana wg tradycyjnej receptury, prażona w niskiej temperaturze i wydłużonym czasie, dzięki czemu jest delikatna dla żołądka i nie zakwasza organizmu. Idealna do picia o każdej porze dnia. "

Tajemnicze słowo Arabica

Kawa Buongiorno powstaje z gatunku Arabica, który posiada delikatny, lekko czekoladowy smak – uznawany za zdrowszy i bardziej szlachetny od popularnej Robusty – chętnie wykorzystywanej do produkcji niskiej klasy kaw.

SKLEP Buongiorno

kontakt

email

E: biuro@buongiorno.pl

T: 602 257 433

Chcesz kawę Buongiorno w swoim lokalu?